���� ����

.......................................................... ..........................................................

پیش بازی “پرسپولیس “- سیاه جامگان فردا3 دی

لیگ برتر فوتبال

برچسب ها:بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,ساعت پخش زنده بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,پخش زنده و آنلاین بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,نتیجه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,دانلود گلهای بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,ساعت بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,زمان بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,پخش زنده بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,پخش آنلاین بازی پرسپولیس و سیاه جامگان,پیش بازی پرسپولیس و سیاه جامگان,ترکیب بازی پرسپولیس و سیاه جامگان,ساعت پخش زنده بازی پرسپولیس و سیاه جامگان,بازی پرسپولیس و سیاه جامگان هفته 15 جام خلیج فارس,پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,خرید بلیط بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,خرید بلیط بازی,

گلهای بازی پرسپولیس – سیاه جامگان 3 دی 95 

.

بازی پرسپولیس و سیاه‌جامگان

جمعه 1395/10/03 ساعت: 15:15
هفته 15 جام خلیج فارس : پرسپولیس – سیاه جامگان
زنده از شبکه سه

======================

برای دیدن پخش زنده اینجا کلیک کنید 

======================

نتیجه زنده بازی : پرسپولیس 3 – سیاه جامگان 0

======================

دانلود فیلم گل کمال کامیابی نیا به سیاه جامگان 3 دی 95 / دقیقه 8

======================

دانلود فیلم گل رامین رضاییان به سیاه جامگان 3 دی 95 / دقیقه 12

======================

دانلود فیلم گل مهدی طارمی به سیاه جامگان 3 دی 95 / دقیقه 52

======================

دانلود خلاصه بازی پرسپولیس – سیاه جامگان

======================

پرسپولیس به دنبال قهرمانی، خداداد در رویای تلخ کردن ژانویه پروفسور
پیش بازی/ پرسپولیس – سیاه‌جامگان؛ موعد انتقام

.

پرسپولیس - سیاه جامگان

پرسپولیس در آخرین دیدار خود در نیم فصل لیگ شانزدهم برابر سیاه جامگان قرار خواهد گرفت و سه امتیاز این دیدار می تواند آنها را به قهرمانی در نیمه اول این فصل برساند.
پیش بازی/ پرسپولیس – سیاه‌جامگان؛ موعد انتقام
به گزارش “ورزش سه”، شاگردان برانکو ایوانکوویچ در هفته گذشته شکست تلخی برابر ذوب آهن تجربه کردند و اکنون انگیزه زیادی برای جبران آن بازی و همچنین تثبیت جایگاه خود در صدر جدول و قهرمانی در نیم فصل دارند. با این حال سیاه جامگان هم به دنبال این است که دومین پیروزی پیاپی خود را بعد از برد هفته گذشته اینبار در آزادی جشن بگیرد. خصوصا اینکه خداداد نیز حساب تسویه نشده ای با سرمربی فعلی پرسپولیس دارد.

1- دو تیم تاکنون دو بار برابر یکدیگر قرار گرفته اند که هر دو بازی را پرسپولیس با هدایت برانکو ایوانکوویچ در فصل گذشته به سود خود خاتمه داده است. در این دو تقابل پرسپولیس 5 گل وارد دروازه سیاه جامگان کرده و حریف نیز 3 گل برابر سرخپوشان به ثبت رسانده است.

2- آخرین دیدار دو تیم با اخراج سوشا مکانی همراه بود؛ جالب اینکه پرسپولیس بعد از اخراج این دروازه بان و در حالی که دو بر یک از سیاه جامگان در مشهد عقب افتاده بود توانست بازی را با نتیجه 3 بر 2 و ده نفره به سود خود خاتمه دهد.

3- پرسپولیس از دیدارهای خانگی خود در این فصل صاحب 4 برد و 2 تساوی شده است و 7 گل زده و یک گل خورده در کارنامه این تیم ثبت شده است. در سمت مقابل سیاه جامگان در بازی های خارج از خانه خود در این فصل دو تساوی، یک پیروزی و سه شکست در کارنامه اش ثبت شده است. آنها در این تعداد بازی 3 بار دروازه حریفان را گشوده اند و 7 بار نیز دروازه اش باز شده است.

4- در 6 دیدار اخیر دو تیم در لیگ برتر و فصل شانزدهم پرسپولیس صاحب 3 برد، 2 تساوی و یک شکست شده و 5 گل زده و 3 گل خورده در کارنامه شاگردان برانکو ایوانکوویچ ثبت شده است. سیاه جامگان نیز از این تعداد بازی 3 شکست، 2 تساوی و یک پیروزی در کارنامه اش ثبت شده و 6 گل خورده و 4 گل زده عملکرد آنها در این بازی ها بوده است.

5- بهترین گلزن پرسپولیس مهدی طارمی با 6 گل زده است و سیاه جامگان بهترین گلزن خود در این فصل یعنی عباس اصغری 3 گله را به دلیل اخراج در بازی قبلی در اختیار نخواهند داشت. ایوب کلانتری نیز از این تیم 3 گل به ثمر رسانده که یکی از آنها از روی نقطه پنالتی بوده است.

6- سیاه جامگان نیز بازیکنان سابق پرسپولیس را اکنون در لیست خود می بیند. مرتضی قدیمی‌پور، حمید علی عسگری، میثم حسینی، حسین خانزاده، مهدی جعفرپور، حسین بادامکی و روح الله سیف اللهی هفت بازیکنی هستند که اکنون در مشهد و تیم سیاه جامگان به کار خود ادامه می دهند و سابقه حضور در پرسپولیس را در کارنامه دارند. حمید علی عسگری و حسین بادامکی از این جمع سابقه کاپیتانی پرسپولیس را نیز در زمان حضورشان در جمع سرخپوشان در کارنامه دارند و اکنون برابر تیم سابق خود قرار خواهند گرفت.

7- موسی ترائوره بداخلاق ترین بازیکن در بازی فردا محسوب می‌شود. او در هشت دیداری که برای سیاه جامگان به میدان رفته 4 کارت زرد و یک کارت قرمز را از داوران دریافت کرده است. کامیابی نیا با چهار کارت زرد و یک بار محرومیت از همراهی پرسپولیس بداخلاق ترین بازیکن پرسپولیس محسوب می شود. در این بین محسن مسلمان، محسن ربیع خواه و فرشاد احمدزاده نیز با دریافت دو کارت زرد در آستانه محرومیت قرار دارند.

8- پرسپولیس در صورت پیروزی در بازی مقابل این تیم تعداد بردهای خود در این فصل را به 9 خواهد رساند و با 32 امتیاز قهرمانی در نیم فصل را جشن می‌گیرد. تساوی و شکست در این بازی احتمالا آنها را به رده دوم خواهد فرستاد (در صورت برتری تراکتورسازی). سیاه جامگان در صورت پیروزی احتمال صعود سه پله ای در جدول و کسب جایگاه دهم را خواهند داشت. تساوی و یا شکست در این بازی نیز در صورتی که سایپا موفق شود پیروز دیدار خود شود، آنها را با پله سقوط در جدول همراه خواهد کرد تا در رده چهاردهم حضور یابند. دو تیم با کسب 5 تساوی در این فصل تنها اشتراک خود در جدول رده بندی را دارند.

9- دو تیم بیشترین میانگین گل های خود را در 15 دقیقه پایانی رد و بدل کرده اند. پرسپولیس در بازه زمانی بین 75 تا 90 چهار گل در دیدارهایش رد و بدل شده و سیاه جامگان نیز در این دقایق در بازی هایش 3 گل رد و بدل شده است. جالب اینکه هر دو تیم نیز در بین دقایق 45 تا 60 کمترین میانگین گل رد و بدل شده را ثبت کرده اند و تنها یک گل در این دقایق و در بازی های‌شان ثبت شده است.

10- سیاه جامگان با معدل سنی 26 سال و 7 ماه جوانتر از پرسپولیس است که میانگین سنی 27 سال و یک ماه را داراست. جوانترین بازیکن پرسپولیس صادق محرمی است و در تیم مقابل نیز فرشاد هاشمی با 19 سال جوانترین بازیکن حریف محسوب می شود. سیدجلال حسینی و حسین بادامکی نیز باتجربه ترین بازیکنان دو تیم محسوب می شوند.

11- بهترین برد خانگی پرسپولیس با نتیجه 3 بر 0 و مقابل نفت تهران در این فصل ثبت شده است و بدترین شکست سیاه جامگان نیز در خارج از خانه با حساب 3 بر 0 و مقابل تراکتورسازی ثبت شده است. پرسپولیس در خانه تاکنون شکستی در این فصل متحمل نشده و سیاه جامگان در بیرون از خانه موفق شده گسترش فولاد را در تبریز شکست دهد.

12- قضاوت این دیدار برعهده حمید حاج ملک، داور گیلانی خواهد بود که در این فصل تاکنون 6 بار قضاوت کرده است. آرمان اسعدی و حمید غمزه نیز او را به عنوان کمک داور همراهی خواهند کرد. حاج ملک در این فصل تاکنون 9 کارت زرد به بازیکنان نشان داده و این در حالی است که او در 43 دیداری که قاضی بوده 138 کارت زرد و 5 کارت قرمز به بازیکنان داده است. او در این فصل دو بار برای سیاه جامگان سوت زده که آنها یک بار در تبریز برابر گسترش به برتری رسیدند و برابر نفت تهران نیز با تساوی 2 بر 2 از زمین خارج شدند. حاج ملک در این فصل برای پرسپولیس سوت نزده و مهمترین دیدار او مربوط به بازی استقلال و ذوب آهن در این فصل است که با برتری شاگردان علیرضا منصوریان خاتمه یافت.

13- پرسپولیس در این فصل تاکنون 9 بازی را بدون دریافت گل به پایان رسانده و این آمار در تیم سیاه جامگان به سه بازی می رسد و آنها برابر گسترش فولاد، استقلال خوزستان و ماشین سازی موفق به بسته نگه داشتن دروازه خود شده اند.

14- پرسپولیس در این فصل در چهار دیدار خود نتوانسته دروازه حریفان را باز کند و از این تعداد یک بازی در آزادی و سه بازی خارج از خانه بوده است. این مساله برای سیاه جامگان در 6 بازی که 3 بازی آن خانگی و سه بازی خارج از خانه بوده اتفاق افتاده است.

15- امید عالیشاه به دلیل مصدومیت، الکسی پل یانسکی و ولادیمیر پریمیوف به دلیل سرماخوردگی پرسپولیس را در این بازی همراهی نخواهند کرد و در سمت مقابل خداداد عزیزی بهترین گلزن خود در این فصل یعنی عباس عسگری را به دلیل محرومیت و دریافت کارت قرمز در بازی قبلی در اختیار نخواهد داشت. عسگری در بازی با ماشین سازی تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رسانده بود.

16- پرسپولیس در جدول دیدارهای خانگی از 6 بازی صاحب 14 امتیاز شده و در رده سوم قرار دارد و سیاه جامگان در جدول بازی های خارج از خانه و در 6 دیدار با کسب 5 امتیاز در رده چهاردهم جدول جای گرفته است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محسن ربیع خواه، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور، مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده

ترکیب احتمالی سیاه جامگان: محمد ناصری، رضا شربتی، محمدرضا خانزاده، حمید علی عسگری، حسین بادامکی، ایوب کلانتری، روح الله سیف اللهی، مصطفی احمدی، سعید دقیقی، میثم حسینی، محسن آقایی

دیدار دو تیم ساعت 15:15 دقیقه و در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

منبع:ورزش سه

پرسپولیس سیاه جامگان جمعه 3 دی 95|ساعت بازی نتیجه گلها و …
www.post.jadideh.ir/پرسپولیس-سیاه-جامگان-جمعه-3-دی-95ساعت-بازی-نتیجه-گلها-و-…
۶ ساعت پیش – نتیجه بازی پرسپولیس سیاه جامگان 3 دی ساعت بازی جمعه دانلود گلهای بازی 3 دی 95 ترکیب پرسپولیس مقابل سیاه جامگان زمان بازی خلاصه بازی و …
پرسپولیس سیاه جامگان جمعه 3 دی 95|ساعت بازی نتیجه گلها و …
astarinha.rozblog.com/…/پرسپولیس-سیاه-جامگان-جمعه-3-دی-95ساعت-بازی-نتیجه-گ…
۳ ساعت پیش – اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. … 1395/10/03 …. سرمربی پرسپولیس در آخرین بازی تیمش در نیم فصل اول مقابل سیاه …
نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان جمعه 3 دی 95 :: …
patogh95.blog.ir/1395/…/نتیجه-و-خلاصه-بازی-پرسپولیس-و-سیاه-جامگان-جمعه-3-دی…
۴ روز پیش – نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان جمعه 3 دی 95. تیم پرسپولیس برای تثبت جایگاه خود و کسب قهرمانی نیم فصل. در آخرین دیدار نیم …
دانلود گلهای پرسپولیس و سیاه جامگان – لیگ برتر – جمعه 3 دی …
patogh95.blog.ir/1395/…/دانلود-گلهای-پرسپولیس-و-سیاه-جامگان-لیگ-برتر-جمعه-3…
۱۰ ساعت پیش – اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. … 1395/10/03 …. سرمربی پرسپولیس در آخرین بازی تیمش در نیم فصل اول مقابل سیاه …
سیاه جامگان(مشهد) :: ورزش سه
www.varzesh3.com/team/سیاه-جامگان
اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم سیاه جامگان. … 1, پرسپولیس, 14, 29. 2, تراکتورسازی, 14, 27. 3, ذوب آهن, 14, 24 … 1395/10/03. پرسپولیس. سیاه جامگان.
پرسپولیس تهران :: ورزش سه
www.varzesh3.com/team/پرسپولیس
اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. … 1395/10/03 …. سرمربی پرسپولیس در آخرین بازی تیمش در نیم فصل اول مقابل سیاه جامگان اعلام کرد تنها …
خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95 | بلاگ 97
golchin96-rzb.blog97.ir/page-561859.html
۱ روز پیش – اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. … 1395/10/03 …. در آخرین بازی نیم فصل نیز نمی تواند سرخپوشان را همراهی کند و تنها …
ارتش سرخ – سایت هواداران باشگاه پرسپولیس
www.arteshesorkh.com/
پیش بازی پرسپولیس – سیاه جامگان؛ در انتظار هشتاد هزار سرخپوش. … پرسپولیس – سیاه جامگان مشهد هفته پانزدهم لیگ برتر ایران، جام خلیج فارس جمعه، 3 دی ماه 95 …
خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95 – ستاد
golchin96.rzb.3tad.xyz/post470142.html
۲۰ ساعت پیش – اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. … 1395/10/03 …. در آخرین بازی نیم فصل نیز نمی تواند سرخپوشان را همراهی کند و تنها …
نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان جمعه 3 دی 95 – …
kamyab95.rzb.3tad.xyz/post467808.html
۳ روز پیش – جمعه 3 دی 95 15:15 ساعت ورزشگاه آزادی. بازی بعد. VS. پرسپولیس. سیاه جامگان … خلاصه دیدار پرسپولیس – ماشین سازی 12 آذر 95 /ویدئو .ساعت بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95 + ترکیب …
jazab98.ir › خبرهای جذاب و دست اول › اخبار ورزشی
۷ ساعت پیش – ساعت بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95,بازی پرسپولیس و سیاه جامگان چه ساعتی است,ترکیب پرسپولیس با سیاه جامگان,زمان بازی …
خانه: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس
fc-perspolis.com/
وب سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تهران، آخرین اخبار مربوط به باشگاه را می توانید … جمعه 3 دی 95 15:15 ساعت ورزشگاه آزادی. بازی بعد. VS. پرسپولیس. سیاه جامگان.
خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان جمعه 3 دی 95 – گلچین …
golchin95.rzb.atesbr.ir/post676382.html
۱۹ ساعت پیش – اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم پرسپولیس. … 1395/10/03 …. در آخرین بازی نیم فصل نیز نمی تواند سرخپوشان را همراهی کند و تنها …
للبیت | نتیجه خلاصه بازی پرسپولیس سیاه جامگان جمعه 3 دی …
lalebit.ir/list/نتیجه+و+خلاصه+بازی+پرسپولیس+و+سیاه+جامگان+جمعه+3+دی+95.html
تاریخ برگزاری بازي:جمعه 3 دي 95 – ساعت 15:15 نتيجه بازي پرسپولیس و سياه جامگان 3 دي 95 , د� نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان جمعه 3 دی 95 …
نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان جمعه 3 دی 95
www.patogh95.ir/نتیجه-و-خلاصه-پرسپولیس-و-سیاه-جامگان-جمعه-3-دی-95.html
۳ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – نتیجه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95 , دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95 , دانلود گلهای بازی پرسپولیس و سیاه جامگان …
نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان جمعه 3 دی 95 | …
patogh95.blognewsland.ir/page-203280.html
۳ دی ۱۳۹۵ ه‍.ش. – دانلود آموزش خبر جدید هک کانال تلگرام مرگ حبیب کاهش وزن عکس دختر ماه عسل واریز حقوق یارانه زناشویی مدل جدید آموزش زبان,85,95,96,2016,2017 …
خرید بلیط
www.footballeticket.ir/buy-ticket.zul
انتخاب بازی و تیم. انتخاب موقعیت … پرسپولیس تهران. جمعه ٣ دی ١٣٩٥ ساعت ١٥:١٥. ورزشگاه آزادی، استادیوم فوتبال. لیگ برتر 95-96. سیاه جامگان. نفت تهران.
ساعت بازي پرسپوليس سياه جامگان 3 دي 95
www.mdfbabak.ir/post/1951/ساعت-بازي-پرسپوليس-سياه-جامگان-3-دي-95.html
۵ ساعت پیش – ساعت بازي پرسپوليس سياه جامگان 3 دي 95 1. جدول لیگ دسته دوم فوتبال ایراناطلاعیه سایت دی اسپورت…,ساعت بازي پرسپوليس سياه جامگان 3 دي …
نتیجه خلاصه بازی پرسپولیس سیاه جامگان جمعه 3 دی 95 | …
tiktak-777.bistarinha.xyz/…/نتیجه%20و%20خلاصه%20بازی%20پرسپولیس%20و%…
۴ روز پیش – نتيجه بازي استقلال و سياه جامگان شنبه 24 مهر 95 + دانلود خلاصه و گلها نتيجه بازي استقلال و سياه جامگان 24 مهر 95 نتيجه نهایی استقلال سياه …
پیش بازی پرسپولیس – سیاه جامگان؛ خداداد مانع قهرمانی نیم …
https://www.tarafdari.com/…/پیش-بازی-پرسپولیس-سیاه-جامگان؛-خداداد-مانع-قهرمانی…
۶ ساعت پیش – پرسپولیس – سیاه‌جامگان مشهدهفته پانزدهم لیگ برتر ایراپرسپولیس به دنبال قهرمانی نیم فصل با گذر از سیاه جامگان/ …
khabarfarsi.com/u/30094991
پرسپولیس برای قهرمانی نیم فصل به دنبال پیروزی خانگی برابر سیاه جامگان است. … بازی خارج از خانه فولاد خوزستان از ساعت 15 جمعه 3 دی ماه تیم های پیکان تهران و … جمعه 3 دی ماه 95 پرسپولیس تهران – سیاه جامگان مشهد – ورزشگاه آزادی تهران ساعت …
دانلود گلچین مطالب تی وی 28
golchin96-blog.tv28.ir/
نتیجه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95 , دانلود خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان 3 دی 95 , دانلود گلهای بازی پرسپولیس و سیاه جامگان جمعه 3 دی 95 , نتیجه …
پیش بازی پرسپولیس – سیاه‌جامگان/ سپیدبختی با قهرمانی …
www.6taeea.com/پیش-بازی-پرسپولیس-سیاه‌جامگان-سپید.html
۱۲ ساعت پیش – پرسپولیس با یک برد قهرمانی نیم فصل را جشن می‌گیرد. جمعه ۳ دی۱۳۹۵، هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال. پرسپولیس تهران – سیاه‌جامگان مشهد.
نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان جمعه 3 دی 95
newsqm.com/post/74413.html
دانلود جدید ترین ها – نتیجه و خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان جمعه 3 دی 95 – بازی ,سیاه ,جامگان ,پرسپولیس ,خلاصه ,جمعه ,سیاه جامگان ,بازی پرسپولیس ,خلاصه …
کانون هواداران پرسپولیس – پرسپولیس کلاب
www.perspolis-club.com/
وبسایت کانون هواداران باشگاه پرسپولیس – بزرگترین و قدیمی ترین پایگاه هواداری … جمعه 03 دی 1395 … اسامی 19 بازیکن پرسپولیس برای بازی سیاه جامگان
جام نيوز – ورزشی
www.jamnews.ir/service/sport?
پنج شنبه ۲ دی ۱۳۹۵ الخميس ٢٢ ربيع الأوّل ١٤٣٨ Thursday, December 22, 2016. صفحه اصلی … اتفاقات عجیب پیش از دیدار دیروز استقلال مقابل نفت؛ رحمتی نمی خواست بازی کند! تیم فوتبال … [3 ساعت و 37 دقیقه پیش] ….. فهرست بازیکنان پرسپولیس برای بازی سیاه جامگان مشخص شد … لیگ برتر (95-96) – جام خلیج فارس.
90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ – پیش بازی پرسپولیس– …
90tv.ir/news/…/پیش-بازی-پرسپولیس-سیاهجامگان-سپیدبختی-با-قهرمانی-نیم-فص…
۱ روز پیش – پیش بازی پرسپولیس– سیاه‌جامگان: سپیدبختی با قهرمانی نیم فصل … جمعه 3 دی1395، هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال. پرسپولیس تهران …
پرسپولیس- سیاه جامگان؛ آخرین ایستگاه نیم‌فصل – گام نیوز
gamnews.ir/module/news/46664/
۲ روز پیش – پرسپولیس- سیاه جامگان؛ نبرد غزال تیزپا با پرفسور سرخپوشان … این آخرین بازی سرخپوشان در نیم فصل اول خواهد بود. سیاه … جمعه 3 دی ماه 95
باشگاه سیاه جامگان |وب سایت رسمی سازمان لیگ فوتبال ایران
iranleague.ir/League/ClubProfile/120
باشگاه سیاه جامگان,Siah Jamegan,مبلغ قرارداد ها و مدت قرارداد بازیکنان تیم سیاه جامگان,مشهد,ثامن الائمه,لیگ برتر … بازی پیش رو. پرسپولیس تهران. 1395/10/03.
اخبار سیاه جامگان – قطره
www.ghatreh.com/news/tag/24708-سیاه%20جامگان/0/20
پرسپولیسی های سیاه جامگان و نبرد حساس بعداز ظهر جمعه در آخرین هفته نیم … به آغاز نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر نمانده، گمانه زنی ها درباره لیست … 3 – … پنجشنبه 2 دی 1395 ساعت 11:09 به نظر پرسپولیس روزهای شلوغی را در نقل و انتقالات نیم فصل خواهدداشت. … تصمیم خبرساز برانکو برای بازی پرسپولیس با سیاه جامگان
90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ – خلاصه بازی: پرسپولیس 3 …
90tv.ir/video/232843/خلاصه-بازی-پرسپولیس-3-2-سیاه-جامگان
ده نفره عقب باشی و بازی رو ببری یاد چی میوفتی؟؟!!!!!خخخخ داور با اشتباهش روی اخراج سوشا ناخواسته لطف زیادی به ما کرد. پنالتی بود ولی اخراج نداشت چون بعدش دفاع …
90tv.ir | وبسایت رسمی برنامه ۹۰ – خلاصه بازی: سیاه جامگان ۱-۲ …
90tv.ir/video/164229/خلاصه-بازی-سیاه-جامگان-1-2-پرسپولیس
خلاصه بازی: سیاه جامگان ۱-۲ پرسپولیس. … اگر چه غم فراق هادی هنوز در تیم پرسپولیس موج میزنه اما بلطف غیرتشون دارن بهتر میشن. امیدوارم بتون از سد داوری معنا دار هم …
ویدیو ورزش سه | خلاصه بازی پرسپولیس 3-2 سیاه جامگان …
video.varzesh3.com/video/…/خلاصه-بازی-پرسپولیس-3-2-سیاه-جامگان-(درخشش-طارم…
خلاصه بازی پرسپولیس 3-2 سیاه جامگان (درخشش طارمی) | هفته بیست و چهارم لیگ برتر خلیج فارس فصل 95-94.
ویدیو ورزش سه | سیاه جامگان ۱-۲ پرسپولیس
video.varzesh3.com/video/100745/سیاه-جامگان-۱-۲-پرسپولیس
سیاه جامگان ۱-۲ پرسپولیس | هفته نهم لیگ برترخلیج فارس 95-94. … کنفرانس خبری مربیان بعد از بازی استقلال خوزستان – سیاه جامگان · صحبتهای پورموسوی بعد …
پیش بازی/ پرسپولیس – سیاه‌جامگان؛ موعد انتقام :: ورزش سه
www.varzesh3.com/news/1381883/پیش-بازی-پرسپولیس-–-سیاه‌جامگان؛-موعد-انتقام
۶ ساعت پیش – پرسپولیس در آخرین دیدار خود در نیم فصل لیگ شانزدهم برابر سیاه جامگان قرار خواهد گرفت و سه امتیاز این دیدار می تواند آنها را به قهرمانی در نیمه اول …
سیاه جامگان(مشهد) :: ورزش سه
www.varzesh3.com/team/سیاه-جامگان
اخبار، بازی ها، برنامه بازی ها و ویدیوهای تیم سیاه جامگان. … جامگان می گوید که تیم سیاه جامگان در بازی مقابل پرسپولیس با کسب امتیاز از زمین مسابقه خارج خواهد شد.
بازی پرسپولیس – سیاه جامگان م :: ورزش سه
www.varzesh3.com/match/…/لیگ-برتر-جام-خلیج-فارس-پرسپولیس-سیاه-جامگان-م
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ویدیو، اخبار و اتفاقات بازی پرسپولیس – سیاه جامگان م 1395/01/15.
برنامه بازی های سیاه جامگان گروه لیگ برتر |وب سایت رسمی …
iranleague.ir/MatchSchedule/1/120
15:00 10/03. پيکان فولاد‌ · 15:15 10/03. پرسپولیس س. جامگان · 14:30 10/05 … برنامه بازی ها سیاه جامگان – ليگ برتر (خليج فارس)-9596 گروه لیگ برتر. با انتخاب …
پیش بازی/ پرسپولیس – سیاه‌جامگان؛ موعد انتقام :: ورزش سه
https://khabar.parsijoo.ir/post/…بازی/-پرسپولیس-–-سیاه-جامگان؛-موعد-انتقام?type…
۳ ساعت پیش – پرسپولیس در آخرین دیدار خود در نیم فصل لیگ شانزدهم برابر سیاه جامگان قرار خواهد گرفت و سه امتیاز این دیدار می تواند آنها را به قهرمانی در نیمه اول …
خلاصه بازی پرسپولیس 3-2 سیاه جامگان | طرفداری
https://www.tarafdari.com/ویدیو/461169/خلاصه-بازی-پرسپولیس-3-2-سیاه-جامگان
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – خلاصه بازی پرسپولیس 3-2 سیاه جامگان. Vote … من هرچی شمردم 15 موقعیت گل نداشت سیاه جامگان علی عسگر چی میگفت؟ !@ گزارش تخلف.
جستجوهای مربوط به بازی پرسپولیس سیاه جامگان
خلاصه بازی پرسپولیس و ملوان
بازی استقلال استقلال خوزستان
بازی پرسپولیس گسترش فولاد
بازی های پرسپولیس و استقلال
خلاصه بازی امروز پرسپولیس
فیلم بازی دیروز پرسپولیس
برنامه بازی های پرسپولیس 94-95
لاصه بازی: پرسپولیس ۳-۲ سیاه جامگان – آپارات
www.aparat.com/v/QdNkx/خلاصه_بازی%3A_پرسپولیس_۳-۲_سیاه_جامگان
۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – ایسکانیوز خلاصه بازی: پرسپولیس ۳-۲ سیاه جامگان خلاصه بازی: پرسپولیس ۳ , ۲ سیاه جامگان , , ایسکانیوز.
خلاصه بازی پرسپولیس ۳-۲ سیاه جامگان – آپارات
www.aparat.com/v/jmKJ0/خلاصه_بازی_پرسپولیس_۳-۲_سیاه_جامگان
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – پرسپولیس نیوز Perspolisnews.com / پرسپولیس نیوز خلاصه بازی پرسپولیس ۳-۲ سیاه جامگان پرسپولیس , , پرسپولیس نیوز.
خلاصه بازی سیاه جامگان 1-2 پرسپولیس | طرفداری
https://www.tarafdari.com/ویدیو/404061/خلاصه-بازی-سیاه-جامگان-1-2-پرسپولیس
۲۸ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. – دانلود خلاصه بازی سیاه جامگان 1-2 پرسپولیس با کیفیت بالاتر(45 مگ) · فروش تردميل با … سیاه جامگان · گل های بازی سیاه جامگان و پرسپولیس …
پیش بازی پرسپولیس – سیاه جامگان؛ در انتظار هشتاد هزار …
www.arteshesorkh.com/…/پیش-بازی-پرسپولیس-سیاه-جامگان؛-در-انتظار-هشتاد-ه/
۲ ساعت پیش – تیم های پرسپولیس تهران و سیاه جامگان مشهد فردا در هفته پانزدهم لیگ خلیج فارس به مصاف هم خواهند رفت. پرسپولیس – سیاه جامگان مشهد هفته پانزدهم …
خانه: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس
fc-perspolis.com/
وب سایت رسمی باشگاه پرسپولیس تهران، آخرین اخبار مربوط به باشگاه را می توانید … جمعه 3 دی 95 15:15 ساعت ورزشگاه آزادی. بازی بعد. VS. پرسپولیس. سیاه جامگان.
اینفوگرافی:پیش بازی پرسپولیس-سیاه جامگان | خبر فارسی
khabarfarsi.com/u/30131956
وبسایت رسمی برنامه نود – هفته چهاردهم مسابقات لیگ با برگزاری 3 دیدار فردا دنبال می شود که در یکی از این دیدارها، پرسپولیس میزبان سیاه جامگان خواهد بود.پیش بازی …
فیلم: خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان
www.fardanews.com/fa/news/506805/فیلم-خلاصه-بازی-پرسپولیس-و-سیاه-جامگان
فیلم: خلاصه بازی پرسپولیس و سیاه جامگان. کلمات کلیدی: لیگ برتر ، خلاصه بازی ، پرسپولیس ، سیاه جامگان. خبرهای مرتبط. فیلم: خلاصه بازی گسترش فولاد و …
اخبار سیاه جامگان – قطره
www.ghatreh.com/news/tag/24708-سیاه%20جامگان/0/20
بازیکن سرباز پرسپولیس در بازی سرخپوشان برابر سیاه جامگان در ترکیب اصلی سرخپوشان به میدان می رود. – به گزارش وانانیوز، احمد نوراللهی هافبک دفاعی تیم …
بازی پرسپولیس– سیاه جامگان با حضور تماشاگران برگزار …
www.bornanews.ir/…/386837-بازی-پرسپولیس-سیاه-جامگان-با-حضور-تماشاگران-ب…
۱۱ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. – با رای کمیته انضباطی دیدار پرسپولیس– سیاه جامگان یکشنبه هفته آتی باید بدون حضور تماشاگر در استادیوم آزادی تهران برگزار شود.
جستجوهای مربوط به بازی پرسپولیس سیاه جامگان
خلاصه بازی پرسپولیس و ملوان
بازی استقلال استقلال خوزستان
بازی پرسپولیس گسترش فولاد
بازی های پرسپولیس و استقلال
خلاصه بازی امروز پرسپولیس
فیلم بازی دیروز پرسپولیس
برنامه بازی های پرسپولیس 9

 

error: Content is protected !!

.

Xclose