���� ����

.......................................................... ..........................................................

حسن عباسی | عذرخواهی حسن عباسی از ارتش + نامه

D8ADD8B3D986-D8B9D8A8D8A7D8B3DB8C-5

حسن عباسی کیست , 

بیوگرافی حسن عباسی ,

بیوگرافی عطاءالله صالحی , عطاءالله صالحی کیست , 

عذرخواهی حسن عباسی از ارتش ,

 حسن عباسی ,  عذرخواهی حسن عباسی از ارتش با نامه رسمی , عذرخواهی حسن عباسی , عذرخواهی حسن عباسی از ارتش ایران , سرلشکر صالحی , سرلشکر عطاءالله صالحی , عطاءالله صالحی , بیوگرافی عطاءالله صالحی , حسن عباسی رسما از ارتش عذرخواهی کرد ,  همسر حسن عباسی , حسن عباسی اینستاگرام , اینستاگرام حسن عباسی , حسن عباسی که بود , عکس حسن عباسی , حسن عباسی ارتش , نامه حسن عباسی , نامه حسن عباسی به ارتش , عذر خواهی حسن عباسی از ارتش , 2 نکته درباره توهین حسن عباسی به ارتش , حسن عباسی و همسرش , عکسهای حسن عباسی ,

عذرخواهی حسن عباسی از ارتش با نامه رسمی

حسن عباسی کیست ,  بیوگرافی حسن عباسی , بیوگرافی عطاءالله صالحی , عطاءالله صالحی کیست ,  عذرخواهی حسن عباسی از ارتش ,  حسن عباسی , عذرخواهی حسن عباسی از ارتش با نامه رسمی , عذرخواهی حسن عباسی , عذرخواهی حسن عباسی از ارتش ایران , سرلشکر صالحی , سرلشکر عطاءالله صالحی , عطاءالله صالحی , بیوگرافی عطاءالله صالحی , حسن عباسی رسما از ارتش عذرخواهی کرد , همسر حسن عباسی , حسن عباسی اینستاگرام , اینستاگرام حسن عباسی , حسن عباسی که بود , عکس حسن عباسی , حسن عباسی ارتش , نامه حسن عباسی , نامه حسن عباسی به ارتش , عذر خواهی حسن عباسی از ارتش , 2 نکته درباره توهین حسن عباسی به ارتش , حسن عباسی و همسرش , عکسهای حسن عباسی ,

حسن عباسی در نامه ای خطاب به سرلشکر صالحی رسما از ارتش عذرخواهی کرد .

حسن عباسی رسما از ارتش عذرخواهی کرد

چندی پیش ویدئویی از حسن عباسی منتشر شد که در سخنانی عجیب گفته بود “اگر آب کشور را ببرد ارتش صدایش هم در نمی آید و هیچ موضعی نمی گیرد.”

به گفته عباسی ارتش بی سرو صدا فقط در پادگان ها حضور دارد. او گفته است که آمریکا چنین نیرویی را می خواهد. حسن عباسی این سخنان را در حالی بیان کرد که از سپاه پاسداران و بسیج تجلیل کرد. بخش هایی از صحبت های حسن عباسیدرباره ارتش جنجالی شد و در پی آن فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت:حسن عباسی باید هرچه سریعتر از ارتش جمهوری اسلامی و مردم ولایت مدار ایران اسلامی عذرخواهی کند، در غیر این صورت باید در مراجع قضایی پاسخگو باشد.

حسن عباسی کیست ,  بیوگرافی حسن عباسی , بیوگرافی عطاءالله صالحی , عطاءالله صالحی کیست ,  عذرخواهی حسن عباسی از ارتش ,  حسن عباسی , عذرخواهی حسن عباسی از ارتش با نامه رسمی , عذرخواهی حسن عباسی , عذرخواهی حسن عباسی از ارتش ایران , سرلشکر صالحی , سرلشکر عطاءالله صالحی , عطاءالله صالحی , بیوگرافی عطاءالله صالحی , حسن عباسی رسما از ارتش عذرخواهی کرد , همسر حسن عباسی , حسن عباسی اینستاگرام , اینستاگرام حسن عباسی , حسن عباسی که بود , عکس حسن عباسی , حسن عباسی ارتش , نامه حسن عباسی , نامه حسن عباسی به ارتش , عذر خواهی حسن عباسی از ارتش , 2 نکته درباره توهین حسن عباسی به ارتش , حسن عباسی و همسرش , عکسهای حسن عباسی ,

حسن عباسی رسما از ارتش عذرخواهی کرد

حسن عباسی رئیس مرکز بررسی های دکترینال بابت اظهاراتش درباره ارتش، در نامه ای خطاب به فرمانده کل ارتش، از ارتش عذرخواهی کرد. متن کامل این نامه به شرح ذیل است:

نامه عذرخواهی حسن عباسی از ارتش :

امیر سرلشکر عطاءالله صالحی

فرمانده محترم کل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم

با تقدیم احترام

مستحضرید که تقطیعی یک دقیقه ای از یک جلسه از سلسله جلسات دروس تخصصی دانش دکترینولوژی در دانشگاه تهران منتشر گردیده که شنیده ام موجب رنجش دوستان من در ارتش جمهوری اسلامی شده است. مایل بودم در روزهای قبل مصدع اوقات شوم و مراتب عذرخواهی قلبی خود را به جای آورم تا جناب عالی به جامعه ارتش انقلابی اسلام تقدیم بفرمایید، اما در تماسی که با استاد ارجمندم امیر دریادار کوچکی داشتم، ترجیح بر این شد تا پس از رفتن من به دادسرای نظامی باشد که شائبۀ تأثیر بر دادگاه پیش نیاید؛ از این رو پس از حضور در دادسرای نظامی، امروز فرصتی حاصل شد که با تأخیر چند روزه، مراتب عذرخواهی خود را به جناب عالی به عنوان فرماندۀ برادران غیور ارتشی تقدیم نمایم. اما برای شفافیت موضوع، چند نکته را به استحضار جناب عالی می رسانم:

1ـ تقطیع مطالب علمی، فلسفی، روایی، و قرآنی در تاریخ همواره به عنوان یک اقدام رذیلانه مطرح بوده است؛ مانند آن که مشرکی، آیۀ قرآن را تقطیع می کرد که «لاتقربوا الصلوه» و نتیجه می گرفت که به نماز نزدیک نشوید؛ حال آن که این آیه قبل و بعد دارد و فهم و استنباط از آن، نیازمند در نظر داشتن همۀ آیه است.

2ـ به تبع، تقطیع «یک دقیقه ای» از جلسۀ 230 دورۀ طرح ریزی استراتژیک در افق 1414 در دانشگاه تهران، به تاریخ 1389/04/3 موسوم به کلبه کرامت نیز مصداق همان رفتار است. دورۀ طرح ریزی استراتژیک در افق 1414، مبتنی بر کلیات دانش دکترینولوژی است که در تنها کرسی نظریه پردازی مستمر علوم انسانی در سطح تهران است که از 1385 تاکنون در یک بازۀ زمانی ده ساله استمرار داشته و به توفیق الهی، اکنون به جلسۀ 650 رسیده است.

الف – مباحث علوم اقتدارآفرین که در این سلسله جلسات مطرح شده اند، طیف وسیعی از موضوعات را در بر دارد که نه تنها شامل مباحث سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، فلسفی، جامعه شناسی، ژئوپلتیک، ژئواستراتژیک، و ژئوکالچر است، که حوزه های روان شناسی، کلام، ارتباطات، هنر، منطق، حقوق اساسی، تاریخ، امنیت، و علوم قرآنی را در بر می گیرد. اندیشه جویان این کلاس ها تاکنون 284 پایان نامۀ دکتری و کارشناسی ارشد را در موضوعات مذکور دفاع کرده اند.

ب – تعدادی از افسران جوان ارتش نیز در جمع دانشجویان این دوره ها هستند که موفق به اخذ گواهی فارغ التحصیلی شده اند. هم چنین تعدادی از فرماندهان ارتش، سپاه، و نیروی انتظامی نیز به صورت غیرحضوری از این مباحث استفاده می کنند که امیر سرافراز ارتش اسلام سرتیپ پوردستان از آن جمله هستند که همواره در طول سالیان ـ از 1389 به این سو ـ پیگیر دریافت فیلم کلاس ها بوده و از طریق دفترشان، کتباً ما را مورد محبت و لطف خود قرار داده اند.

ج – در طول جلسات متعدد از 650 جلسۀ برگزارشده در این دوره، به دفعات به ابعاد گوناگون نقش استراتژیک ارتش جمهوری اسلامی ایران در چهارچوب قدرت ملی پرداخته شده است؛ برای نمونه در جلسۀ 205 که در 1388/12/06 در دانشگاه تهران برگزار شد، با توجه به عملیاتی شدن پروژۀ ساخت ناو جماران، به طور مبسوط به موضوع ضرورت اجرایی شدن قابلیت استراتژیک نیروی دریایی ارتش در قالب نیروی دریایی راهبردی پرداخته شد. البته ـ و احتمالاً ـ مستحضرید که ایدۀ نیروی دریایی استراتژیک، در جلسات دکترین مشترک نیروی دریایی ارتش و سپاه در 1374 مطرح شد. آن جلسات که در دفتر فرماندهی وقت نیروی دریایی برگزار می گردید توسط خود آقای شمخانی مدیریت می شد، و برادرانی چون سردار فدوی، یا بزرگانی هم چون دریادار شهید رودکی و مرحوم تیمسار دانه کار در مباحث درگیر بودند. ماحصل آن مباحث را در سال 1375 در قالب ‹دکترین دست دراز› نگاشتم که نخستین متن استراتژیک نیروی دریایی شد و اکنون پس از بیست سال به مرور، اهداف پیدایش نیروی دریایی استراتژیک بیش ازپیش نمایان می شود.

د – در سخن از دورۀ خدمت در نیروی دریایی، خالی از لطف نیست که از مأموریت های بازرسی مشترک در سطح نیروهای مسلح نیز یاد کنم که اوج هم دلی ارتش و سپاه بود؛ چه در بازرسی های عملیاتی که همراه با تیمسار یگانه فر به نمایندگی از ارتش و سپاه می رفتیم و از ایشان بسیار آموختم، و چه در بازرسی های اعزامی از ستاد کل نیروهای مسلح در بازۀ 1370 تا 1375 تحت فرمان شهید صیاد شیرازی که در گروه عملیات زیر نظر تیمسار شاهین راد توفیق خدمت داشتم و در کنار تیمسار پیرایش که ارشد تفنگداران دریایی ارتش بود بازرسی از نیروهای تکاور و تفنگدار ارتش و سپاه را بر عهده داشتیم. در ماجرای تشویق جناب آقای حبیب سیاری در جریان بازرسی سراسری سال 75-1374، پس از بازدید از جزیرۀ ابوموسی، و ارزیابی از تیپ تفنگداران و تکاوران دریاییِ تحت امر ایشان، همان شب در ناو خارک در جلسۀ نهایی بازرسی، با توجه به حسن فعالیت ناخدا سیاری، به اتفاق تیمسار پیرایش، درخواست تشویقی در سطح ارتقاء وی را با ارزیابی کیفی مثبت از مدیریت ایشان تقدیم کردیم که مورد تأیید شهید صیاد واقع شد.

3 – تقطیع یک قطعۀ یک دقیقه ای از جلسۀ 230 دورۀ کلبۀ کرامت از سوی جریان ضدانقلاب، اجرا و ابتدا در یکی از صفحات شبکه های اجتماعی مربوط به عناصر سلطنت طلب باستان گرا نشر یافت و سپس در سایر صفحات ضدانقلابیون و همچنین فتنه گران بازنشر داشت.

4 – در مجموع 91% از این فضاسازی، در شبکه های اجتماعی از سوی ضدانقلاب خارج نشین و لیبرال های وطنی و عناصر فتنۀ سبز، و 9% آن از سوی رسانه های رسمی انعکاس داشته است. عصر امروز 1395/05/11 مقرر است که در جلسه ای در سازمان حفاظت اطلاعات، مستندات این فضاسازی ضدانقلابیون و لیبرال ها در فضای سایبر تحویل شود که حاوی نکات حیرت انگیزی از ترفندهای فتنه گران است؛ البته مجلد مستندات به محضر جناب عالی تقدیم خواهد شد.

5- نکتۀ مهم این است که تلاش لیبرال ها و ضدانقلاب از این فضاسازی عمدتاً برای منحرف کردن اذهان عمومی از اهم مسائلی مانند اقامۀ قسط به ویژه در حوزۀ فیش های نجومی، رکود فراگیر اقتصادی، خیانت آمریکا در پسابرجام، مذاکرات شهریور 1365 پاریس، انتشار ابعاد محرمانۀ مذاکرات اتمی در رسانه های غربی، ناامنی ها و تروریسم منطقه ای، رجز خوانی عربستان برای ایران، و عدم پیگیری جنبش مردمی مقاومت اقتصادی در کشور بوده است.

از این رو، جناب عالی و جامعۀ معظم ارتش جمهوری اسلامی، مطمئن باشید که پاسخ ما در حوزۀ جنگ نرم و جهاد کبیر، علیه پاشنه های آشیل لیبرال های فتنه گر، سهمگین تر از پیش خواهد بود، چراکه فرمود «و قاتلواهم حتی لاتکون فتنه» ان شاءالله.

حسن عباسی

رئیس مرکز بررسی های دکترینال

عذرخواهی حسن عباسی از ارتش با نامه رسمی

منبع : تسنیم / نمناک

عذرخواهی حسن عباسی از ارتش با نامه رسمی – نمناک

namnak.com/34385-عذرخواهیحسنعباسی-از-ارتش.html

رتبه: ۵ – ‏ نقد

۵۵ دقیقه پیش – حسن عباسی و حسن عباسی به طور رسمی از ارتش عذرخواهی کرد و عذرخواهی حسن عباسی از ارتش با نامه رسمیو نامه حسن عباسی برای عذرخواهی از سخنانش …

با نامه به سرلشکر صالحی حسن عباسی از ارتش عذرخواهی کرد

www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950511000148

۷ ساعت پیش – حسن عباسی در نامه‌ای سرگشاده خطاب به فرمانده کل ارتش، نسبت به حواشی … دادسرای نظامی، امروز فرصتی حاصل شد که با تأخیر چند روزه، مراتب عذرخواهی خود … وطنی و عناصر فتنۀ سبز، و 9% آن از سوی رسانه‌های رسمی انعکاس داشته است.

عذرخواهی حسن عباسی از ارتش با نامه رسمی | فان نیوز

funnews.ir/عذرخواهیحسنعباسی-از-ارتشبانامهرسمی/

۱۷ دقیقه پیش – حسن عباسی رسما از ارتش عذرخواهی کردچندی پیش ویدئویی از حسن عباسی منتشر شد که در سخنانی عجیب گفته بود “اگر آب کشور را ببرد ارتش …

حسن عباسی از ارتش جمهوری اسلامی ایران عذرخواهی کرد – سایت …

www.tabnak.ir › صفحه نخست › سياسي

۷ ساعت پیش – حال پس از چند روز، حسن عباسی در نامه سرگشاده خطاب به امیر سرلشکر عطاءالله … به جامعه ارتش انقلابی اسلام تقدیم بفرمایید، اما در تماسی که با استاد ارجمندم … و عناصر فتنۀ سبز، و ۹صد در آن از سوی رسانه‌های رسمی انعکاس داشته است.

عذر خواهی حسن عباسی از ارتش

www.entekhab.ir/fa/news/284143/عذر-خواهیحسنعباسی-از-ارتش

۴ ساعت پیش – حسن عباسی در نامه ای‌ به فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، نسبت به … نظامی، امروز فرصتی حاصل شد که باتأخیر چند روزه، مراتب عذرخواهی خود را به … وطنی و عناصر فتنۀ سبز، و ۹% آن از سوی رسانه‌های رسمی انعکاس داشته است.

عذر خواهی حسن عباسی از ارتش – ایسنا

www.isna.ir/news/95050106081/عذر-خواهیحسنعباسی-از-ارتش

۶ ساعت پیش – حسن عباسی در نامه ای‌ به فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، نسبت به … نظامی، امروز فرصتی حاصل شد که باتأخیر چند روزه، مراتب عذرخواهی خود را …

حسن عباسی باید از ارتش و مردم ولایت‌مدار عذرخواهی کند – مشرق

www.mashreghnews.ir/fa/…/حسنعباسیباید-از-ارتش-و-مردم-ولایت‌مدار-عذرخواهی-کن…

۲ روز پیش – فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: دکتر حسن عباسی باید هر چه سریع تر از ارتش جمهوری اسلامی و مردم ولایت مدار ایران اسلامی عذرخواهی کند، در غیر این … ارتش طاغوت هم نمیزاشت کسی اینطور با ارتش صحبت کنه(مثال نامه محمد بروجردی به …

حسن عباسی به دادسرای نظامی احضار شد/ نامه عذرخواهی به فرمانده …

jamejamonline.ir/…/حسنعباسی-به-دادسرای-نظامی-احضار-شد-نامهعذرخواهی-به-فرمانده…

۴ روز پیش – حسن عباسی طی نامه ای به فرمانده ارتش جمهوری اسلامی ایران عذرخواهی کرد. … جناب‌عالی به جامعه ارتش انقلابی اسلام تقدیم بفرمایید، اما در تماسی که با استاد … وطنی و عناصر فتنۀ سبز، و ۹% آن از سوی رسانه‌های رسمی انعکاس داشته است.

نامه سرگشاده حسن عباسی به فرمانده ارتش – فرارو

fararu.com/fa/news/283524/نامه-سرگشاده-حسنعباسی-به-فرمانده-ارتش

۷ ساعت پیش – حسن عباسی در نامه ای‌ به فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، نسبت به … نظامی، امروز فرصتی حاصل شد که باتأخیر چند روزه، مراتب عذرخواهی خود را به … وطنی و عناصر فتنۀ سبز، و ۹% آن از سوی رسانه‌های رسمی انعکاس داشته است.

عذرخواهی حسن عباسی از ارتش با نامه رسمی – آذر نیوز آنلاین – 0

www.azarnewsonline.com/post/2203172.html

۲۵ دقیقه پیش – آذر نیوز آنلاین – حسن عباسی در نامه ای خطاب به سرلشکر صالحی رسما از ارتش عذرخواهی کرد . …

همشهری آنلاین – hamshahrionline

www.hamshahrionline.ir/

عذر خواهی حسن عباسی از ارتش همشهری آنلاین: حسن عباسی در نامه ای‌ به فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، نسبت به اظهارات اخیر خوددر مورد ارتش عذرخواهی کرد. … دو ارز نیز ثابت بود. جهان. گفت‌وگو با شيخ محمد شعباني؛ روحاني كشميري حوزه علميه قم …

خبرهای خبرگزاری فارس | خبر فارسی

khabarfarsi.com/خبرگزاری_فارس

حسن عباسی از ارتش عذرخواهی کرد. +1. به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس ، حسن عباسی در نامه سرگشاده خطاب به امیر … متن نامه عباسی به شرح زیر است: … به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس ، مردم توکیو روز گذشته با حضور پای صندوق …

تدبیر – عذر خواهی حسن عباسی از ارتش

www.tadbirkhabar.com/news/political/99639

۶ ساعت پیش – حسن عباسی در نامه ای‌ به فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، نسبت به … نظامی، امروز فرصتی حاصل شد که باتأخیر چند روزه، مراتب عذرخواهی خود را …

نامه سرگشاده حسن عباسی به فرمانده کل ارتش – برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/361889/نامه-سرگشاده-حسنعباسی-به-فرمانده-کل-ارتش

۷ ساعت پیش – حسن عباسی رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال در نامه ای سرگشاده به فرمانده … نظامی، امروز فرصتی حاصل شد که باتأخیر چند روزه، مراتب عذرخواهی خود را به … وطنی و عناصر فتنۀ سبز، و ۹% آن از سوی رسانه‌های رسمی انعکاس داشته است.

پایگاه اطلاع رسانی رجا

www.rajanews.com/

طنز/ نامه بازیگران زن و آنچه در دفاتر سینمایی اتفاق می‌افتد! محمدرضا شهبازی … گفتگوی «رجانیوز» با دکتر پرویز داوودی، معاون اول رئیس‌جمهور در دولت نهم؛. همسر شهید نوروزی: مهدی گفت … عذرخواهی و توضیح «حسن عباسی» خطاب به فرماندۀ ارتش جمهوری اسلامی. مراتب عذرخواهی خود را …. عکس: معرفی رسمی معاون کلینتون. < >. اردوگاه حماس …

پایگاه تحلیلی خبری میرملاس نیوز

www.mirmalas.com/

حسن عباسی طی نامه ای سرگشاده خطاب به فرمانده کل ارتش، نسبت به حواشی بوجود آمده پس از انتشار بخشی از اظهارات خودعذرخواهی کرد. … به گزارش میرملاس:شیرزاد نجفی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: آتش سوزی در پارک جنگلی بلوران کوهدشت که …

حسن عباسی (سخنران) – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/حسن_عباسی_(سخنران)

حسن عبّاسی (۱۳۴۵ در ازنا) سخنران سیاسی اهل ایران و عضو رسمی سپاه پاسداران است. … با گرایش‌های لیبرالیستی و سکولاریستی در ایران ، تاکید بر “تهاجم فرهنگی” … کرد و باید هرچه زودتر از مجموعه ارتش جمهوری اسلامی ایران و عموم ملت ایرانعذرخواهی …

سخنرانی مداح جناح حاکم رژیم و حمله به ارتش و شکاف آن با سپاه …

roshangari.info/?p=1649

۳ روز پیش – توهین هفته نامه توقیف شده حزب الله به هنرمندان … هر چند حسن عباسی مدعی است که عضو رسمی سپاه می باشد اما پیش از این علی شمخانی گفته … عباسی فرمانده نیروی زمینی ارتش از حسن عباسی، خواسته است که از ارتش عذر خواهی کند.

پایگاه خبری خلیج فارس

pgnews.ir/

حسن عباسی از ارتش عذرخواهی کرد · “کاندیدای اصولگرایان برای انتخابات 96 فردی به جز … نامه ستاد بحران برای گرمای خوزستان · علت غیبت منصوریان در نشست خبری · ازدواج …. سردار عباس زاده خبر داد: ناکامی سوداگران مرگ با شلیک پلیس بوشهر خلیج فارس: ….. به انگیزه آغاز رسمی مجلس دهم؛ وعده‌ هایی که 4 نماینده استان در پوسترهای …

پارسینه|Parsine

www.parsine.com/

با این خودروها به فضا بروید! … شورای نگهبان در جلسه صبح امروز خود پس از بررسی نامه وزارت کشور، با برگزاری انتخابات آینده …. نامه سرگشاده یک ارتشی بازنشسته به حسن عباسی ….. برنامه ترکیه برای پاکسازی ارتشعذرخواهی شبکه انگلیسی به دلیل اهانت به قرآن …… آداب پوشیدن کت و شلوار در جلسات رسمی برای آقایان.

جستجوهای مربوط به حسن عباسی

حسن عباسی را بهتر بشناسیم

حسن عباسی اپارات

حسن رحیم پور ازغدی

حسن عباسی جدید

جستجوهای مربوط به حسن عباسی

حسن عباسی را بهتر بشناسیم

حسن عباسی اپارات

حسن رحیم پور ازغدی

حسن عباسی جدید

error: Content is protected !!

.

Xclose